1.    
  2.     Термінова хімчистка в Києві доступна кожному

Термінова хімчистка в Києві доступна кожному

20.05.2017

Як не дивно, проте Кияни багато в чому намагаються уникати використання маркою одягу на увазі того, що її легко забруднити, а ось очистити за допомогою звичайної пральної машини здається завданням непосильним. Звичайно, можна звернутися в хімчистку – проте кожен Киянин знає, що це дорого і не практично.

Але не ходити ж через це весь час в одному секонд-хенді?

Що вимагає особливого догляду

Окремої згадки заслуговує хімічне очищення та прання килимів. Чому? Все дуже просто – великі ворсисті килими зазвичай піддаються особливо великому впливу згубного забруднення.

Пару простих прикладів.

У будинку є домашня тварина. Який б не привчений кіт / пес не був, рано чи пізно він притягне кісточку на килим, або що ще гірше вирішить справити на ньому потребу. Чи знайома вам ця ситуація?
Дитина в будинку. Шоколадки, плями, сік – і дорогий килим виглядає так, немов він був в експлуатації не один десяток років …

Але найсумніше, то що зазвичай люди відправляють килими на хімчистки не після першого плями, а тоді – коли ці плями святкують своє 3-е а тої 4-е день народження.

В цьому випадку очистити килим підручними засобами просто не представляється можливим. Саме тому ми пропонуємо вивести килим до нас в цех, де ми, користуючись особливими, м’якими миючими засобами, які не залишають ні кольору ні запаху – вичистити ваш килим.

Що отримаємо в результаті? Досить швидку процедуру за демократичну вартість. Ну і найголовніше – на килимі не залишиться ні сліду від його експлуатації.

Заради експерименту, ми навіть виставляли подібні екземпляри на вітрини магазинів, де давали можливість експертам перевірити, є килим новим, або він вже був в експлуатації?

Жоден з них не зміг визначити цього напевно. А значить, і ви отримаєте свій новий килим, відразу після закінчення строкової хімчистки в Києві.

Написати коментар