1.    
  2.     Матеріали для оббивки диванів і особливості їх чищення

Матеріали для оббивки диванів і особливості їх чищення

Матеріалів, якими оббивають дивани та іншу м’яку меблі, є безліч. Вибираючи ту чи іншу модель, варто знати про особливості матеріалу і його чищення.

І звичайно, при необхідності варто звертатися до професіоналів, наприклад, в хімчистку диванів Києва, а не намагатися прибрати забруднення самостійно. А нижче ви дізнаєтеся про самих популярних матеріали для оббивки.

Шовк
Престижний матеріал, м’який і дуже приємний на дотик, який використовується в оббивці дорогих меблів. Є різні шовкові тканини. Для всіх них рекомендують суху хімчистку. У рідкісних випадках можлива піна або аква-чистка.

Гобелен
Теж престижний матеріал, у складі якого 100% бавовни. Ця тканина виготовляється з товстої бавовняної нитки, що позитивно впливає на її якості і зносостійкість. Дозволена тільки суха хімчистка. Аквачистку і піну використовувати не можна.

Бавовна
Якісне натуральне волокно. М’який і досить міцний матеріал, який підлягає сухий хімчистці у випадках, якщо тканина не проходила обробку у воді. Аквачистка дозволяється тільки в окремих випадках.

Флок
Матеріал на клейовій основі, замінник оксамиту. Він комфортний, міцний, м’який, володіє відмінними характеристиками і зносостійкістю. Тканина покрита водо – і грязкотталкивающей просоченням.

Матеріал піддається аква-чистки – радять чистити нейтральними засобами, але забороняється використовувати спиртовмісні речовини і розчинники. Суха хімчистка не дозволяється.

Вовна
Це волокно тваринного походження, що використовується і самостійно, і разом з іншими волокнами. Матеріал піддається усадці і ущільнення, рекомендується лише суха хімчистка. Волога чистка і піна заборонені.

Шеніл
Матеріал, що нагадує за зовнішнім виглядом велюр, але з меншим ворсом і більш дешевий. Шеніл має високу щільність і міцність, гарну стійкість до стирання. Тканина відмінно піддається чищенню – плями можна вивести оцтом або спиртом. Дозволена бережна аквачистка. Суху хімчистку не можна використовувати, якщо у складі тканини є штучне волокно.

Віскоза
Штучний вогнестійкий матеріал, який відмінно піддається хімчистці, але при намоканні може втратити міцність. Віскозу використовують разом з синтетичними волокнами у такому матеріалі, як шеніл, в основі тканини під флоке віскоза міститься, а також у ворсі в велюре. Дозволена суха хімчистка або з невеликим вмістом води.

Написати коментар