1.    
  2.     Хімчистка – як організувати вигідний бізнес

Хімчистка – як організувати вигідний бізнес

Фото Хімчистка - як організувати вигідний бізнесВеличезна кількість жінок, так і чоловіків вдячні досягнень технічного прогресу, які позбавили їх від важкої фізичної праці, пов’язаної з пранням білизни. Навіть у сім’ї з декількох чоловік постійно необхідно прати багато білизни. Якщо ж необхідно прати для великої кількості людей, наприклад у дитячому садку, лікарні або готелі, то без професійного обладнання обійтися складно. Знайти постачальника промислового обладнання для прання, здатного впоратися з наявними обсягами, підходить під індивідуальні потреби і задовольняє по ціні – це велика удача.

Дуже затребуваними є та послуги хімчистки, так як якісний і модний одяг коштує досить дорого, і не кожна людина має можливість позбавлятися від неї, якщо з’являється пляма або загальне забруднення. Прати деякі види одягу, особливо верхньої, не можна. Сучасне обладнання в хімчистку забезпечить якісне виконання цих послуг.

Хімічна чистка проводиться з використанням розчинників, пари яких шкідливі для обслуговуючого персоналу. Тому роботи повинні максимально автоматизуватися, обробка проводитися в герметичних камерах або з використанням якісної витяжки.

Дуже бережний чищення вимагають вироби з натурального хутра, замші. Шуби, дублянки коштують дорого і якщо виріб зіпсувати, то крім втраченої репутації закладу, ще доведеться платити компенсацію. Тому при чищенні таких речей потрібно особливо точно дотримуватись технологічного процесу.

У світі існують визнані виробники сучасного обладнання для прання і хімчистки, але підібрати і замовити його у відповідності з необхідністю забезпечити його максимальну завантаження, допоможуть професіонали. Вони знайомі з номенклатурою обладнання, можуть надати каталог, в якому описані всі його технічні характеристики, умови установки і експлуатації.

Доручивши встановлення обладнання та його технічне обслуговування не тільки вчасно гарантії, але і в післягарантійний період професіоналам, можна не хвилюватися про його працездатності. Встановлене обладнання буде періодично оглядатися у відповідності з графіком. Зношені запчастини вчасно будуть замінюватися на нові. Постачальники обладнання також проведуть навчання персоналу, працюючого на ньому, безпечного обслуговування машин.

Написати коментар